Vše mohu v tom který mi dává sílu

Mě to nezajímá

17. května 2015 v 12:10 | Havree |  Jen tak něco
"neuhádneš co se mi včera stalo, mluvila jsem s Tomášem Šestákem, sice jsme si řekli jen jedno slovo, ale všechno musí nějak začít ne a pak ještě...no a pak mi ho teda milostivě půjčila a odkráčela pryč....a všimla sis jaký náušnice měla Alena včera, byly sice moc krásný, ale ona v nich vypadala...a neuhádneš co se stalo potom...tak se na mě teda koukla a řekla...nebo že prý mi zakážou fejsbuk a....hej posloucháš mě vůbec.."

Tuhle frázičku zná nejspíš každý. A taky každý zná situaci, kdy ji používá. Je velice prima, k umlčení druhého postačí tahle tři slova, nebo se dá nahradit otráveným výrazem či zdvořile zamaskovat svůj nezájem větou "Změňme prosím téma".

Musí se umět používat, někdy se člověk prostě potřebuje vykecat, říct co má na srdci, protože nikoho jiného TO NEZAJÍMÁ, prokažme trochu milosrdenství, třeba to nebude tak strašné, někdy se sami potřebujeme vykecat, na to znám lék ZALOŽTE SI BLOG :) nebo běžte se vykecat za maminkou či mladší ségrou, ty sice nebudou vědět oč de, ale budou napjatě poslouchat.

Někdy se tu ukáže problém, že chci někomu něco říct, ale co když mu to bude naprosto volný?! Tak to risknu.

Takže Mě to nezajímá se dá napsat a říct kdykoli kdy hrozí ta nejstrašnější, nejzmasakrovanější a vůbec ta nejhorší smrt nudou.

"Promiň, ale mě to vůbec nezajímá, nemohly bychom se teď bavit o něčem jiném?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sájuškaaa :3 Sájuškaaa :3 | E-mail | 27. června 2015 v 21:14 | Reagovat

Čauky také to tak trochu známe.. :D

Sájuškaaa :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama