Vše mohu v tom který mi dává sílu

A Team

19. srpna 2015 v 21:17 | Havree
"Pokud máte problém, pokud už nikoho jiného nemáte, a pokud je dokážete najít, najměte si A-team."Originální název: A-team (Alfa team)
Režisér: Joe Carnahan
Žánr: Akční , Dobrodružný, Komedie, Krimi
Země: USA,
Rok: 2010,
Délka:117 min

Tihle čtyři chlapíci bývali vysoce kvalifikovanými a respektovanými členy elitní armádní jednotky. Byli obdivováni pro svůj mimořádný talent a schopnost zvládnout i ty nejtěžší mise, aniž by se u toho byť jen trochu zapotili. To platilo ovšem pouze do té doby, než byli nasazeni do přísně tajné mise, která byla připravena pouze k tomu, aby je dostala za mříže. A tam měli zůstat po zbytek života... Plukovník John 'Hannibal' Smith (Liam Neeson), poručík Templeton 'Hezoun' Peck (Bradley Cooper), seržant Bosco 'B.A.' Baracus (Quinton 'Rampage' Jackson) a kapitán H.M. 'Šílenec' Murdock (Sharlto Copley) jsou odsouzeni vojenským soudem a vsazeni do vězení s maximální ostrahou za zločin, který nespáchali. Válečným veteránům se ale podaří z vězení uprchnout a ukrýt se v podzemí Los Angeles. Stanou se z nich vyděděnci, psanci v zemi, kterou léta chránili a za kterou bojovali. Stále na útěku před "spravedlností" se z nich stávají žoldáci pomáhající lidem, kteří si jinou pomoc dovolit nemohou.
Taková akční, srandovní oddechovka. Výše jsem to zkopčila z csfd.cz. Ale já to chápu takhle:
Nějací strašně dobří namakaní vojáci se nachytají na špek nějakejm lidem, aby je dostali do vězení. Tuhle část jsem ve filmu nepochopila. Oni se totiž dozěděli že někdo ukradl miliardu dolarů s nějakejma deskama, kterejma se ty peníze tisknou. Tak oni ten kamion s prachama chytnou a rázem jsou zatčeni a posláni do vězení na deset vlastně nevím kvůli čemu.
A jedinej člověk který by mohl jejich nevinu dokázat je mrtvý, to mi připadalo trochu ujetý, protože divákm toho člověka neviděl umřít, jen viděl jeho hrob a ještě mu ani nedošlo kdo že to vlastně umřel.
No a tak tedy skončej ve vězení, po šesti měsících je navštíví jistej Lynč, kterej je chce dostat z vězení, aby oni dostali ty desky a on je potom dostal všechny včetně desek.
Jenže A team není žádná parta amatérů.

Film se mi líbil.

Nebyl špatný.

Líbilo se mi jak byl hodně akční, jak se na film musím podívat asi pětkrát abych pochopila úplně vše. Líbilo se mi Murdockovo šílenství. Líbilo se mi jak hrdí a šikovní vojáčci se snaží A team pochytat a nejde jim to. Líbilo se mi jak měl každý nějakou věc která pro něj byla typická, Hannibal stále kouřil doutníky, Face naháněl holky, B. A. se bojí letadel a Murdock je praštěnej šílenec. Líbilo se mi jak vyzráli na Lynče. Líbilo se mi jak pilotovali tank :D (....ten padák :D...).

A prostě je to hlavně dooooost akční a sranda.


Prostě príma svěží oddechovka.


Postavy.

Hannibal-všechno vede, všechno zná, všechno umí...
Murdock
-tak ten válel, neustále vyváděl nějaké kraviny a s ním je prostě o zábavu postaráno
Face
-nějak si to rozlil u Charisy nějakým dávný milostným incidentem, jinak je sympatický, co o něm říct dál?
Barack-B.A.
-má strach z letadel, je strašně silnej, a jak na začátku s tím chlápkem třískl o stěnu.....
Charisa
-silná holka no.....arogantní, slečna dokonalá
Lynč
-Smějící se
a přeji přijemný večer!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama