Vše mohu v tom který mi dává sílu

Sourozenci

25. září 2015 v 20:48 | Havree
Otravný malý příšerky, nebo přátelé v nouzi?
Příšerní šikanýři nebo ochránci?
Opovrženíhodné osoby nebo vzory?
Spolehlié osoby nebo všezpackalové?
Oběť nebo malé dítě?

Názory se různí....
Myslím, že každý kdo sourozence má, zažil obě situace. Protože ať se to chová jakkoli, je to váš sourozenec a má vás rád. Což se třeba nedá říct stoprocentně o rodičích, svět je plnej fotrů co své dítě zneužívají všema možnostma a matky co je v tom ještě podporují, ale sourozenec je takový člověk na kterého se můžete spolehnout.

I když....Teď jsem si vzpomněla na svatého Václava a jeho bratra Boleslava...
Boleslav...co to bylo za člověka? Že mohl zabít vlastního bratra, ale bez výčitek svědomí se to obejít nemohlo, pokud to nebyl dement stupně debility (řečeno Havreenštinou).

Jsou tři typy sourozenců:

1.Nejstarší sourozenc
2.Prostřední sourozenec
3. Nejmladší sourozenec

Nevím kdo to má těžší.

Nejstarší sourozenec je podvědomý vzor pro mladší sourozence. Co udělá on oni dělají taky. Je drzý na rodiče? Oni budou taky. Nadává sprostě, oni budou taky. Řve na mladší sourozence, oni budou taky řvát ny ty mladší sourozence. A tak dále.

Prostřední je takovej normální, vobyčejnej....může být svůj a nikomu to neublíží nemá takovou zodpovědnost jako nejstarší sourozenec.

Nejmladší sourozenec, otravná malá příšera. Starší sourozenci s ním musí jít povinně pouštět draka či jiné skopičiny. Oni jsou ti sladcí malí tvorečci nebo lidi co by si měli brát vzor ze starších sourozenců.


Nejstarší sourozenci: Nenadávejte, neječte, uvědomujte si svou postavu, že jste pro ty mladší vzor.

Prostřední sourozenci: Buďte prostě sví, dodržujte výše uvedené pravidlo.

Nejmladší sourozenci: Mějte své starší sourozence v lásce, věřte jim, neotravujte je , nelezte jim do pokoje a občas jim dejte nějaký maličký dárek. A neopičte se po nich uplně, nekopírujte uplně všechno.

PProstě se mějte rádi.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama