Vše mohu v tom který mi dává sílu

OS, OL, OS (wattpad)

16. února 2016 v 22:04 | Havree |  Recenze


Název: One step, One love, One song
Autor: AdellH
Počet kapitol: 40
Hodnocení: * * * *
Anotace: Hope Styles Horan je na první pohled normální teenager. Až na to že je dcerou Liama Horana a nevlastní dcerou Harryho Stylese. V rodině má plno "slavných příbuzných". Spousta oblečení, peněz, je hudebně nadaná, má úžasnou rodinu, na první pohled naprosto úžasný život. Ve škole je ale docela brutálně šikanována a jak to tak bývá, NIKOMU TO NEŘEKNE. Jednoho dne do školy příjde nový kluk Came (ála Dylan O 'brien), z pohledu obyčejný kluk, ale kolik se toho najednou změní.

Jde o docela povedenou ff na One Direction, kteří se nerozpadli a žijí svým šťastným pohádkovým životem až do smrti. Celý klišovitý, kýčovitý, růžový, sem tam nějaká šedá až černá událost. Ale jde vidět, že si s tím dala AdellH práci. Nebylo to odfláknutý a dokonce snad i perfekní ("Im perfect for you").Jde spíše scénář k nějakému hollywoodskému slaďáku než kvalitní knihu, ale mě se to líbilo. Bavilo mě to.

Hope je 18, ale já ji pořád viděla jako sotva patnáctiletou ufňukanou pubošku. Byl tam popisován problém s novináři. V tomhle byla autorka naprosto neinformovaná. Nikomu se nebude líbit, když se bude všude do světa vytrubovat falešné zprávy. Nikomu se přece nelíbí, že nemůže jít ani k zubaři, aby následně neběžel k očnímu kvůli paparazziům. To je jedna z těch věcí, kterou my "obyčejní lidé" nechápeme. Proč si ale jinak myslíte, že Amy Winehouse se otrávila alkoholem? Ale to odbučuji (búúúúúúú) od tématu. Hope mi zkrátka moc sympatická nebyla. Ale třeba bychse s ní dokáízala bavit. Al eco se týče Barbary Palvin---beze srandy---nahání mi hrůzu.


Pak tu je Came. Náš princ na bílém koni, co přišel osvobodit Hope z jejího ufňukaného já. Je to naprosto dokonalý kluk, co leze oknem do pokoje, nosí květiny a taky občas přivádí nějaké problémy. Hraje na klavír. Nevidí žádný problém v tom, že chodí s dívkou, která má za rodiče brutálně proslavené zpěváky všeho druhu. Je taky dosti ctižádostivý ("Když mě brali za vojáka...tralalala"). Ale pořád nechápu proč ji na ten dopis normálka neodpověděl. Kolik by se ušetřilo problémů....

Pak tu jsou slavní rodičáci. Hysterická Bell Marcusová, zlatíčko Harry Styles, chápavý Liam Horan, hodná Selena Golmez....Prostě naprosto šílená rodinka.
Je nepsaným pravidlem, že by měla jít Hope v jejich stopách. Ale zvládne to? A jak se na to bude dívat Came, že bude mít slavnou manželku?

To vše a ještě více vás čeká ve výše uvedeném odkaze. Není to žádný bestseller žebříčku New York Times. Ale má 27,5 K přečtení.Takže trocha důvěry by neuškodila. Sem tam nějaká moucha se sice najde, ale k dokonalosti to nemá daleko.

A nemusíte milovat One direction aby vás povídka bavila.

P.S. Možná by bylo lepší, kdyby tam místo Bell Marcusové byla Taylor Swiftová. Umíte si ji představit jako vaši mámu? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama