Únor 2017

Youtubeři jako ženy

18. února 2017 v 21:57 | Sheri |  Jen tak něco
Youtubeři si často ve svých videích hrají na ženy. Většinou si jen nasadí paruku nebo ukradnou mámě šaty ze skříně, ale někteří se nebojí šáhnout i po šminkách. Nevím proč sem dávám tuhle kravinu, připadám si jak redaktorka bravíčka :3, ale prostě jsem si nemohla pomoct. Takže tady máte takovej článek, co berte jako poučení, že co dáte na internet tam potom zůstane.

Kovy

Dáš mi svoje číslo?

5 nádherných míst, co vypadají jako Photoshop

15. února 2017 v 18:47

5. Tunel Lásky

Na železniční trati v Klevenu (na Ukrajině) třikrát denně projíždí vlak a okolní příroda se podle toho zachovala a rostla tedy tam, kde ji jedoucí vlak nebude ohrožovat. Výsledkem je přímo pohádkový tunel, který s oblibou vyhledávají zamilované páry, podle nichž dostal tunel i své jméno.

Grau!

4. února 2017 v 20:39 | Sheri |  Wake up and scream
Taylor Swift:

"Just close your eyes...."

Skilet:

"Don't close your eyes..."


Určitě všichni žijeme v iluzích, bojíme se otevřít oči a pohlédnout pravdě do tváře, a co uvidíme? Jak neuvěřitelně malí a zanedbatelní jsme. Jen křičíme, nutíme Vesmír, aby si nás všim, nedokážeme si všímat jen vlastního života, a i když máme spostu vlastních chyb, na kterých je potřeba zapracovat, nebojíme se pokoušet ty druhé změnit.

Měli bychom se nad sebou zamyslet, YOLO, ale kdo ví, co bude po smrti, kdo ví, proč žijeme.

Řeknu vám, že je mi občas blbě z některých lidí. Nevadí mi, když se lidé zajímají o svůj vzhled.Nevadí mi, když lidé mluví o svých problémech. Nevadí mi, když někdo mele jen pořád o tom samým, ale NESKUTEČNĚ NESNÁŠÍM TU VĚČNOU IGNORACI.

Fajn, je uplně normální, že letadlo narazí do několikasetmerové budovy, která je postavená špičkovými stavaři, se špičkovými kvalitními plány, které jsou specifické pro každý mrakodrap v NY, a TA PROSTĚ Z NIČEHONIC BUM NA ZEM.


Fajn je uplně normální, že devítiletí prckové koukaj na animované NEVINNÝ pohádky, které jsou plné pravé lásky princezen, princů, přátelství, leggrace a...SEXU.


Je bezva vědět, že někomu nepříjde divné že:
.....Neil Armstrong nikdy SÁM neřekl, že BYL na Měsíci.
.....Že záběry z Měsíce se jaksi "záhadně ztratily" či byly "omylem" smazány
.....Bylo přiznáno, že "část" záběrů byla natočena ve studiích, ale proč to tedy neřekli rovnou a zakecávali to?
.....Vlastně dneska už věří přistání na Měsící, úplní ignoranti, tedy ti, kteří tomu předtím vlastně nevěřili.

Jinak mi nevadí nic, jen to, že dnešní společnost prostě jen řekne:"Ále to jsou jen konspirační teorie a ty jsi paranoidní"
Bezva, fajn. Ale pak se nedivte, až za pár let, pravda vyjde najevo a to si pište, že vyjde najevo. Vy budete v šoku a Já budu jen sedět na kraji Vesmíru a smát se jak trotl protože, JÁ TO ŘÍKALA.


Nicméně jště musím říct všem maminám: Neličte své děti, když jim není ani 11. Copak jste se pomátly, nebo chcete mít doma živou panenku a řešit jak se vašim mimískům rodí ošklivé ekzémy, které se vzaly kdoví odkud.

Jinak se mějte krásně. Miluju vás. Ahoj.